השכרת ציוד לאירועים במרכז

לבחור את הציוד והאביזרים המתאימים למרכז

לא הרבה אנשים חושבים על הציוד והאביזרים שהם צריכים לאירוע שלהם, ואנחנו כאן כדי לשנות את זה. אם חשוב לכם להפיק אירוע ברמה גבוהה, וליצור סביבה יפה, נעימה ונוחה עבור האורחים שלכם, אנחנו בחברת תמיר אירועים כאן לשירותכם.

אם אתם מעוניינים להפיק אירוע במרכז, חשוב לבחון היטב את המיקום המדויק של האירוע, למשל בתוך מקום סגור או בשטח הפתוח, ולבחור את הציוד והאביזרים המתאימים.

 

השכרת ציוד לאירועים במרכז - תמיר אירועים

 

שירות השכרת ציוד לאירועים במרכז של תמיר אירועים הוא ברמה הגבוהה ביותר. אנחנו נוכל לספק לכם לא רק היצע רחב ומגוון של ציוד ואביזרים, שכולם באיכות גבוהה, אלא גם שירות נאמן ומסור, מהשיחה הראשונה ועד תום האירוע.

 

שירותי במה

אחד הדברים שאנחנו גאים בו מאוד הוא שירותי הבמה שלנו. כידוע, במרכז הארץ האירועים הם 'שואו' אחד גדול, ומשום כך אנחנו מציעים במה ותאורה כדי שתוכלו להעלות מופע, בכל סדר גודל. אם אתם רוצים פרטיות ולוודא שרק מוזמנים ייכנסו, או למנוע כניסה של מכוניות, נעמיד לרשותכם מחסומים.

 

האביזרים המתאימים לחורף ולקיץ

כמובן שיש לנו גם ציוד ואביזרים סטנדרטיים, כמו צלחות, כוסות וסכו"ם, שולחנות, כיסאות וברים ועוד.

כדי לאפשר לכם לעשות את האירוע בכל מזג אוויר, יש לנו מגוון אביזרים שמתאימים לחורף ולקיץ- כלי חימום וקירור, שמשיות, רשתות ואוהלים. בעזרת כל אלה לא תצטרכו לדחות או לבטל את האירוע אם צפוי לרדת גשם או להיות חם מהרגיל בדיוק באותו יום.

 
להזמנת ציוד לאירועים
מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
השכרת ציוד לאירועים פרטיים ועסקיים
050-4627306
077-3446526