השכרת ציוד לאירועים בצפון

יום האירוע מתקרב ומגיע ואתם נרגשים מאד. הגיע הזמן לעבוד על ההכנות. כמו רבים אחרים, סביר מאד כי גם אתם תפנו לחברה להשכרת ציוד לאירועים בצפון.

תמיר אירועים הקימה שירות השכרת ציוד לאירועים בצפון אשר נועד לסייע לכם בהפקת האירוע כהלכתו.

אזורי פעילות בצפון

אזורי הפעילות בצפון כולל את נהרייה, חיפה, עכו, כרמיאל, נצרת, בית שאן, קריית שמונה והיישובים הסמוכים בגליל ובגולן. הדרכים לאזור הצפון נגישות ונוחות יחסית וקווי תחבורה רבים מגיעים לשם.

 

אנו בתמיר אירועים כחברה להשכרת ציוד לאירועים מובילה בכל הארץ מציעה מגוון ציוד להשכרה בצפון הארץ כגון:
השכרת שולחנות וכסאות לאורחים, כסאות בר ופינות ישיבה מגוונות (ניתן ליצור פינת בית קפה אינטימי, פינת זולה וכד'). כמו כן, ניתן לשכור גם אמצעי הגשה ופרטי עיצוב שונים.

השכרת ציוד לאירועים בצפון - תמיר אירועים

כחברה מובילה להשכרת ציוד לאירועים בצפון

אנו דואגים לפרטים הקטנים ביותר כמו מפיות, נרות, פרחים ותאורה. עבור מי שבוחר לקיים את האירוע שלו בשטחים הפתוחים בצפון, ישנם שירותי השכרת ציוד מגוונים נוספים כמו אוהלים, מאווררי שטח, פטריות חימום או אמצעי הצללה, תאורה, מערכות ישיבה ואכילה וכן שירותים ניידים ועמדות לשטיפת ידיים.

 

רבים נוטים לקיים אירועים באזור הצפון, בסמוך למקום מגוריהם ולא נכנעים כבעבר ומובילים את כל האורחים לאזורים מרוחקים ונידחים. כמה מאתרי הבילוי והנופש המרכזיים בישראל, לרבות אלה סביב ים כנרת והר החרמון שוכנים במחוז הצפון. כיום ניתן למצוא בצפון הארץ גני אירועים פסטורליים, ירוקים ויפים בתוך טבע משגע. בשנים האחרונות ניתן למצוא עוד ועוד גני אירועים חדשים באזור הצפון ולכן תמיר אירועים הרחיבה את שירותיה להשכרת ציוד לאירועים בצפון.

 

 

חשוב לקחת את שירותיה של חברה להשכרת אירועים בצפון, אשר מספקת שירות למקום בו מתקיים האירוע, ואם חלילה יהיה צורך בציוד רזרבי מיידי בזמן האירוע, ניתן יהיה להביאו בקלות,ובמהירות, ולכן תמיר אירועים מספקת את שירות השכרת הציוד לאירועים לכל איזור צפון הארץ.

 

 

 

 
להזמנת ציוד לאירועים
מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
השכרת ציוד לאירועים פרטיים ועסקיים
050-4627306
077-3446526